ŁKS Łódź kontra Radomiak Radom, wynik meczu 3-2

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami ŁKS Łódź i Radomiak Radom w ramach 28. kolejki Ekstraklasy dostarczył kibicom mnóstwo emocji. Spotkanie rozgrywane na Stadionie Miejskim ŁKS Łódź zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3-2 po dynamicznym widowisku. Pomimo prowadzenia 1-0 na przerwę, goście nie zdołali utrzymać przewagi, a ostatecznie to ekipa z Łodzi cieszyła się z trzech punktów. Mecz odbył się 14 kwietnia o godzinie 10:30, a więc dokładnie przed niespełna dobę.

Relacja z meczu piłki nożnej: ŁKS Łódź przeciwko Radomiak Radom

Dziś na Stadionie Miejskim ŁKS Łódź odbyło się spotkanie pomiędzy gospodarzami, ŁKS Łódź, a drużyną gości, Radomiak Radom. Mecz miał miejsce w ramach 28. kolejki Ekstraklasy.

Sędzią głównym tego widowiska był Damian Kos z Polski. Atmosfera na stadionie była gęsta, kibice obu drużyn gorąco dopingowali swoich ulubieńców, tworząc niesamowitą kulę dźwięku.

Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 1-0, a bramkę na swoje konto zapisał Kay Tejan, asystującemu skutecznie Dani Ramirez.

W drugiej połowie dynamika meczu wzrosła. Jardel z Radomiaka Radom wyrównał stan meczu po strzale w 49. minucie. Jednak ŁKS Łódź nie zamierzał ustępować, i to ponownie Kay Tejan zdobył gola w 55. minucie, tym razem po zagraniu Michała Mokrzyckiego.

Sytuacja się komplikuje dla gości, gdy Engjell Hoti trafiał do bramki w 71. minucie, powiększając prowadzenie gospodarzy. Radomiak Radom nie poddawał się i zmniejszył straty po golu Guilherme Zimovskiego w doliczonym czasie gry, ustalając wynik na 3-2 dla ŁKS Łódź.

Spotkanie nie obyło się bez emocji i kartek. Żółte kartki obejmowały zawodników obu drużyn, zauważalną dyscyplinę utrzymywali gospodarze z trzema kartkami, a goście otrzymali dwie. Rafał Wolski z Radomiaka Radom zasłużył na dwie żółte kartki, co skutkowało czerwoną kartką w 57. minucie.

ŁKS Łódź cieszy się z cennych trzech punktów zdobytych w tym meczu, a ich następne starcia to pojedynki z Lechem Poznań, Górnikiem Zabrze oraz Śląskiem Wrocław. Radomiak Radom będzie miał okazję do poprawy w kolejnych meczach przeciwko Koronie Kielce, Zagłębiu Lubin oraz Lidze Warszawa.